047-veiling.jpg
Foto ZP0047-WIE op de Nijmeegse Veiling aan de Marialaan 1961-1962 WAAROM (nummertjes zien? muis over of klik op de foto)
1: Theo Reijnen2: Wim Sanders3: Kees Meyer4: Kees Meyer Junior5: Martin Janssen
6: 7: Vera de Leeuw8: Tinus Stoots9: Jopie Kersjes10: Willi Kersjes
11: Heins van Haren12: Truus Tassenaar13: Tilly ..14: Theo Hermsen15: Martin Boerakker
16: Jan Sanders17: Henk Kessels18: Gerry Daanen19: .. van Eck20: Crisje Straten

Weet u ons iets meer te vertellen over de hierboven getoonde foto (datum, lokatie, gebeurtenis en/of personen), reageer dan. Ook herinneringen aan hetgeen hierboven te zien is zijn natuurlijk welkom!

reageer

Vraag:

Een foto die toentertijd op de Nijmeegse Veiling aan de Marialaan is gemaakt. Weet iemand misschien wanneer en wie hier evt. opstaan? Ik weet intussen wel dat de eerste dame Truus Tassenaar is.

Collectie:Theo Phoelich

Reactie 1:

Theo Reijnen, 29-04-2014: de meeste namen ken ik nog wel de eerste links staande ben ik zelf dan wim sanders weurt, vader en zoon meijers woonden toen op de doddendaal, martin janssen weurt, willi en jopie kerjes beuningen, heins van haren nijmegen, truuske tassennaar nijmegen, rooie van echk, crisje straten batenburg. Gerry daanen, martin boerakker, theo hermsen allen uit beuningen. henk kessels weurt. Het meisje midden op de foto hete volgens mij de leeuw uit winsen, het meisje langs truus tassennaar hete geloof ik tilly achternaam wet ik niet meer. volgens mij nog een tinus stoots uit alverna
Genummerd:
hierbij geef ik de namen door van de veiling jaar 1961-1962 nummer 1 theo reijnen 2wim sanders 3kees meyer 4kees meyer junior5martin janssen 6 onbekent 7vera de leeuw 8tinus stoots 9jopie kersjes 10willi kersjes 11 heins van haren 12truus tassennaar 13 volgens mij hete ze tilly achternaam weet ik niet meer14theo hermsen 15martin boerakker 16 jan sanders 17henk kessels 18gerry daanen 19 rooie van eck helaas weet ik de voornaam niet meer 20 crisje straten

REAGEER:

Uw aanvullingen of opmerkingen zijn welkom!
Met dit formulier kunt u (nog) geen foto's versturen. Gebruik daarvoor uw e-mailprogramma.
Opmaak kan wel, bv <b>Vet</b> of <i>cursief</i> geeft Vet of cursief.

 Uw naam: en mailadres: