004-foto.04

004-foto.04.jpg

Weet u ons iets meer te vertellen over de hierboven getoonde foto (datum, lokatie, gebeurtenis en/of personen), reageer dan. Ook herinneringen aan hetgeen hierboven te zien is zijn natuurlijk welkom!

Dit zoekplaatje is OPGELOST, maar REAGEER gerust als u aanvullende informatie heeft.

Vraag:

Ron Disveld bezit deze foto van, waarschijnlijk, oorlogsschade in Nijmegen of Lent. Wie herkent er iets?

terug

Reactie 1:

Maichel Beerden: Lijkt mij Pension Lindenoord op de Graafseweg,waar het precies heeft gestaan weet ik niet,weet wel dat het pand nu niet meer bestaat.Waneer het is gebouwd of gesloopt weet ik niet,maar het pension komt in een aantal boeken over Nijmegen voor.

Reactie 2:

Chris Disveld: Hallo Ron, de foto's op het internet jpeg 2,3 en 4 zijn van ons huis, Griftdijk Zuid 43 in Lent. Die kleine jongen op een van de foto's ben ik. Verder mijn zus Corrie en een buurmeisje Carla Gelsing. De andere mannen waren bezig het huis te slopen. Foto jpeg 1 ken ik ook, dat was aan overkant van de straat het kerkhofje. Wat je ziet waren militairen van de Polybears. Zelf heb ik ook nog op die tank gezeten.Van wie dat huis was op de achtergrond weet ik nu niet maar kan er wel achter komen.

REAGEER:

Uw aanvullingen of opmerkingen zijn welkom!
Met dit formulier kunt u (nog) geen foto's versturen. Gebruik daarvoor uw e-mailprogramma.
Opmaak kan wel, bv <b>Vet</b> of <i>cursief</i> geeft Vet of cursief.