36-AMvDriel_0039

<= vorige |  index

Foto 36: St. Stevenskerkhof

Collectie: Patrick Aben (toegevoegd 9-4-2012)

De noordzijde van het St. Stevenskerkhof met de in 1972 volledig herbouwde kanunnikenhuisjes.
Heeft u herinneringen bij deze foto? REAGEER, wij maken graag gebruik van uw verhaal.
Reactie 1:

Hans van den Heuvel, 21-02-2014: Als ik dit zie, denk ik terug aan de tijd dat de lusemert nog helemaal rond de st. Stevenskerk lag. Je kwam dan altijd langs deze huisjes, er staat me ook nog iets van bij dat in een van die huisjes een antiekwinkeltje zat. Dat alles zal alweer ongeveer 35 jaar geleden zijn.
Reactie 2:

Rudie van Santen, 22-02-2014: Mij moeder heeft ons vertelled dat haar vader was geboren in een van die huisjes zijn naam was Kees Rits dat is alles dat ik weet
Greetings from Canada Rudie van Santen
Reactie 3:

Harry van Eck, 23-02-2014: Mijn Opa, Daan Kersten had een kruidenierswinkel achter de Hoofdwacht nr.1, en een van die huisjes was zijn magazijn.

Links een foto van mijzelf in 1941 gezeten op mijn vaste plek bij de St.Steven met uitzicht op de achterkant van de winkel en de kanunnikenhuisjes: "Nimweegs welvaren in oorlogstijd". Daarnaast mijn moeder Elisabeth (Bep) Kersten (1919-1974), haar moeder Engelina Kersten-Tap (1883-1946) en hond Polly voor de winkel achter de Hoofdwacht 1 in 1935.


REAGEER:

Uw aanvullingen of opmerkingen zijn welkom!
Met dit formulier kunt u (nog) geen foto's versturen. Gebruik daarvoor uw e-mailprogramma.
Opmaak kan wel, bv <b>Vet</b> of <i>cursief</i> geeft Vet of cursief.